{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > Banyo (7 ürün)
Filtreler >
Filtrele
Görüntüle
X
Filtreler
Kategoriler
Renk
Beden
Ölçü
Materyal
Fiyat
Robinetta Armürlü Plaj Havlusu - Lacivert Robinetta Armürlü Plaj Havlusu - Lacivert
39,99TL
31,99 TL
İndirimli Ürün
Robinetta Armürlü Plaj Havlusu - Lacivert / Kırmızı Robinetta Armürlü Plaj Havlusu - Lacivert / Kırmızı
39,99TL
31,99 TL
İndirimli Ürün
Delrico Erkek Şal Yaka Pike Bornoz - Lacivert Delrico Erkek Şal Yaka Pike Bornoz - Lacivert
109,99TL
93,49 TL
İndirimli Ürün
Ruban Çok Amaçlı Silindir Sepet - Lacivert
43,99TL
39,59 TL
İndirimli Ürün
Ruban Çok Amaçlı Silindir Sepet - Lacivert
49,49TL
44,54 TL
İndirimli Ürün
Fleurs Çok Amaçlı Silindir Sepet - Lacivert
49,49TL
44,54 TL
İndirimli Ürün
Fleurs Çok Amaçlı Silindir Sepet - Lacivert
43,99TL
39,59 TL
İndirimli Ürün

Banyo

Bornoz Modellerimiz

Yumuşacık Madame Coco stiliyle renk renk veya desenli bornoz modellerimiz banyo keyfinize keyif katacak… Rahatça kullanabileceğiniz Madame Coco basic bornoz rahatlık sunmakla kalmayıp, desenli pike bornozlar ve kimono bornoz modelleri vazgeçilmezleriniz olacak. Hem yumuşacık dokunuşuyla mutlu edecek hem hot ve soft renkleriyle gözünüze hitap edecek… Yeni trend pike bornozların renkli 3D baskılarıyla, çok kullanışlı kimono bornozlar hem enerjik bir mod yaratacak hem de kullanım kolaylığı sunacak. Banyolarınızda yumuşacık dokusuyla kullanacağınız zarif bornozları, renk tonlarıyla banyo dekorlarınıza uydurabilirsiniz. İçinizden geldiği gibi bir ambiyans için ister renkli desenli bornozları, isterseniz nude renk tonlarındaki bornozları seçebilirsiniz. Kadın ve erkek bornozu deyince aklınıza Madame Coco’nun benzersiz parizyen tarzı aklınıza geliyorsa en doğru adrestesiniz! İster nakışlı, ister armürlü, ister biyeli bornoz modelleri seçin. Hepsi sizin için özenle seçilen koleksiyonlarımızda. En yeni bornozlarımıza göz atın!

Kadın Bornoz Modellerimiz

Kadınlar bornoz seçimlerinde en çok yumuşacık doku ve hijyenik bir güven ararlar. Madame Coco kadınların istediğini koleksiyonlarıyla evlerinize getiriyor. Sevgili kadınlar, artık kalın bornozlar, ağırlaşan havluların yerini Madam Coco'dan renk renk kimono baskılı pike bornoz modelleri aldı. Yazın plajlarda, kışın evlerimizde ve dilediğimiz her yerde vazgeçilmezlerimiz olmaya aday... Klasiklerden vazgeçemeyenlere şal yaka bornoz modellerimiz veya havlu bornoz setleri en trend ayrıntılarla evlerinize gelecek. Kolay kuruyan pamuklu kumaşıyla, şık detaylarıyla kullandığınız her ortama uyum sağlayacak Madame Coco bornoz modelleri bu zarafeti çok seveceksiniz. İsterseniz yenilikçi bir banyo huzuru için seçin, isterseniz çeyizinizin en temel ihtiyacı olacak. Madame Coco kadın bornoz modelleri içinizden gelen özgür renkleri yansıtacak şekilde tasarlanmıştır.

Erkek Bornoz Modellerimiz

Erkek bornozu deyince hem rahat hem kaliteli kumaşıyla Madame Coco erkek bornoz modellerimiz akla gelir. Madam Coco'da yazın plajlarda kışın evlerimizde kullanabileceğimiz renk renk kimono pike bornoz modellerimiz erkek bornozlarının vazgeçilmezi olmaya aday olacak. Yumuşacık dokusu ve ince yapısıyla kullanacağınız zarif havlu bornoz modelleri, renk tonlarıyla fark yaratacak. Erkek bornozlarında yenilikçi bir rahatlık sunan pike bornozlar modelleri hem kullanışlı hem kuş tüyü gibi hafif. Bornoz tarzında klasikten vazgeçemeyenlere ise şal yaka bornoz modelleri veya bornoz setleri kolay kuruyan pamuklu kumaşıyla, şık detaylarıyla kullandığımız her ortama uyum sağlayacak Madame Coco bornoz modellerimizin bu zarafetini çok seveceksiniz. İsterseniz yenilikçi bir banyo huzuru için seçin, isterseniz çeyizinizin en temel ihtiyacı olacak. Madame Coco erkek bornoz modelleri içinizden gelen özgür renkleri yansıtacak şekilde tasarlanmıştır.

Havlu Çeşitlerimiz

Madame Coco kalitesini her an yanınızda hissedeceğiniz havlu çeşitleriyle hem farklı hem kullanışlı. Nude renklerde her türlü banyo dekorasyonuna uyum sağlayabilecek Madame Coco el ve yüz havluları, banyo havluları, bornozlar, ayak havluları, peştemaller ve plaj havluları tam size göre. Yumuşacık dokusuyla teninizde farklı bir huzur hissettiriyor. Havlu günlük hayatımızın her alanında en önemli ihtiyacımız, Madame Coco bu farkındalığı benzersiz dokuya sahip şık havlularıyla evde, okulda, sporda ve yaşam alanlarımızın tamamında hissettiriyor. Renk renk plaj havluları ise Madame Coco tarafından sizin plaj keyfinize keyif katmak için tasarlandı. Plajda, havuzda, sporda ve dilediğiniz her yerde kullanabileceğiniz, emici ve yumuşak yapısıyla size kullanım kolaylığı sağlayan havlularımız farklı renk, boyut ve desenlerde sizleri bekliyor. Her tarz banyo aksesuarlarınız ile kolayca kombin yapabileceğiniz havlularımızı ortamınıza zarafet katmak için kullanabilirsiniz. Madame Coco havlular ister sade ve nude, ister armürlü nakışlı her tarza uygun olarak dileğiniz konsepte kullanabilmeniz için çeşit çeşit… Çeyizlerinizin baş tacı olacak kroşeli havlular zarif işçiliğiyle banyo dekorunuzun en güzel süsü olacak. İçinizden gelen dizaynı Madame Coco havlu çeşitleriyle gerçeğe dönüştürmenin tam zamanı!

El Havlularımız

Madame Coco el havluları benzersiz dokuya sahip şık tasarımlarıyla evde, okulda, sporda ve yaşam alanlarımızın tamamında en kullanışlı yardımcınız. Renk renk el havluları banyolarınıza keyif katmak için tasarlandı. Dilediğiniz her yerde kullanabileceğiniz, emici ve yumuşak yapısıyla size kullanım kolaylığı sağlayan havlularımız farklı renk ve desenlerde sizleri bekliyor. Yumuşak dokusuyla teninizde farklı bir yumuşaklık hissettiriyor. Her tarz banyo aksesuarlarınız ile kolayca kombin yapabileceğiniz el havlularımızı ortamınıza zarafet katmak için kullanabilirsiniz. Madame Coco el havluları ister sade ve nude, ister armürlü nakışlı her tarza uygun olarak dileğiniz konsepte kullanabilmeniz için çeşit çeşit… Çeyizlerinizin baş tacı olacak kroşeli havlular zarif işçiliğiyle banyo dekorunuzun en güzel süsü olacak. İçinizden gelen dizaynı Madame Coco ürünleriyle gerçeğe dönüştürmenin tam zamanı!

Yüz Havlularımız

Madame Coco yüz havluları benzersiz dokuya sahip şık tasarımlarıyla evde, okulda, sporda ve yaşam alanlarımızın tamamında en kullanışlı yardımcınız. Renk renk yüz havlularımız banyolarınıza keyif katmak için tasarlandı. Dilediğiniz her yerde kullanabileceğiniz, emici ve yumuşak yapısıyla size kullanım kolaylığı sağlayan havlularımız farklı renk ve desenlerde sizleri bekliyor. Yumuşak dokusuyla yüzünüzde farklı bir yumuşaklık hissettiriyor. Her tarz banyo aksesuarlarınız ile kolayca kombin yapabileceğiniz yüz havlularımızı ortamınıza zarafet katmak için kullanabilirsiniz. Madame Coco yüz havluları ister sade ve nude, ister armürlü nakışlı her tarza uygun olarak dileğiniz konsepte kullanabilmeniz için çeşit çeşit… Çeyizlerinizin baş tacı olacak kroşeli havlular zarif işçiliğiyle banyo dekorunuzun en güzel süsü olacak. İçinizden gelen dizaynı Madame Coco ürünleriyle gerçeğe dönüştürmenin tam zamanı!

Banyo Havlularımız

Madame Coco banyo havluları benzersiz dokuya sahip şık tasarımlarıyla evde, okulda, sporda ve yaşam alanlarımızın tamamında en kullanışlı yardımcınız. Renk renk banyo havlularımız banyolarınıza keyif katmak için tasarlandı. Dilediğiniz her yerde kullanabileceğiniz, emici ve yumuşak yapısıyla size kullanım kolaylığı sağlayan havlularımız farklı renk ve desenlerde sizleri bekliyor. Yumuşak dokusuyla cildinize farklı bir yumuşaklık hissettiriyor. Her tarz banyo aksesuarlarınız ile kolayca kombin yapabileceğiniz banyo havlularımızı ortamınıza zarafet katmak için kullanabilirsiniz. Madame Coco banyo havluları ister sade ve nude, ister armürlü nakışlı her tarza uygun olarak dileğiniz konsepte kullanabilmeniz için çeşit çeşit… Çeyizlerinizin baş tacı olacak kroşeli havlular zarif işçiliğiyle banyo dekorunuzun en güzel süsü olacak. İçinizden gelen tarzı banyolarınıza Madame Coco ürünleriyle yansıtmanın tam zamanı!

Madame Coco’da Havlu Fiyatları; Farklı havlu modelleri, canlı renkleri ve baskılarıyla son moda havlu çeşitleri Madame Coco ’dan benzersiz fiyatlarıyla evlerinize geliyor. Sadece banyolara zarafet getiren tasarımıyla değil dokusu ile de göz doldururken, fiyatları ile uygun bütçelere hitap eder. Desenleri ve tarzları koleksiyonuna göre değişiklik gösteren Madame Coco havlu fiyatları, ebatlarına göre (el havlusu ve yüz havlusu) de farklılık gösterir.

Peştamallerimiz

Banyolarda yeni bir alışkanlık yaratacak Madame Coco peştemaller sizinle! Yazın tatlı melodileri denizden gelmeye başlarken, renk renk peştemaller Madame Coco tarafından sizin plaj keyfinize keyif katmak için tasarlandı. Plajda, havuzda, sporda ve dilediğiniz her yerde yaz-kış kullanabileceğiniz, emici, yumuşak ve ince yapısıyla size kullanım kolaylığı sağlayan peştemallerimiz farklı ve asil desenlerde sizleri bekliyor. Her tarz banyo aksesuarlarınız ile kolayca kombin yapabileceğiniz peştemallerimizi ortamınıza zarafet katmak için kullanabilirsiniz. Madame Coco peştemalleri ister sade ve nude, ister püsküllü etnik, her tarza uygun olarak dileğiniz konsepte kullanabilmeniz için çeşit çeşit… Madame Coco peştemaller zarif işçiliğiyle banyo dekorunuzun en güzel süsü olacak. Evinizde, sporda, plajda her yerde kullanım rahatlığı ve yer kaplamayan ebadıyla size kullanım rahatlığı sunuyor. İçinizden gelen tarzı hayatınıza Madame Coco ürünleriyle yansıtmanın tam zamanı!

Banyo Paspası

Banyo paspası deyince akla gelen kalite Madame Coco kalitesiyle banyolarınızın dekoruna en büyük yardımcı olarak evlerinize geliyor. Ev tekstili ürünlerinde ortaya çıkarılan birbirinden benzersiz koleksiyonların çoğalmasıyla beraber banyo paspaslarının çeşitliliği de bulmak istediklerinizi hemen bulabileceğiniz şekilde artmaya devam ediyor. Emboss, flanel, desenli, düz, dekorunuza en iyi şekilde uyum sağlayacak olanı seçin banyonuzdaki uyum göz kamaştırsın! Mükemmel desenleri şahane kaliteyle buluşturan Madame Coco, banyo paspaslarıyla da bulunduğu dekorasyona anında uyum sağlayacak, tek başına banyonuzun havasını değiştirmeye yetecek. Tarzını değiştirmek istediğiniz bir banyonuzun ise en önemli detayı farklı boyutlardaki paspaslar... Bir bütünlükle kombine edildiğinde ortaya mükemmel konseptler çıkıyor. Kendi tarzınızla bütünleştireceğiniz 2’li banyo paspaslı konseptler yaratmak isteyen herkes için, Madame Coco ikili banyo paspasları, emboss veya flannel en tarz değişimler için banyodaki vazgeçilmezleriniz olacak. Dijital baskı tasarımlı paspaslara uygun fiyatlarda ulaşabilirsiniz.

Banyo Kozmetiğimiz

Madame Coco’nun Kozmetik Markası Répertoire’ın yüksek kaliteli, bitki ve meyve özlü formülleriyle cilt dostu el kremleri, duş jelleri, sıvı ve katı sabunları, vücut losyonları, sülfatsız şampuan ve saç kremleriyle daha birçok banyo kozmetiği ürünü en avantajlı fiyatlar ile beğeninize sunulmuştur. Hiç bir kozmetik ürünümüz hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Banyo kozmetik ürünlerimiz kalitesi ile farkını hissettirirken fiyatlarıyla yüzlerini güldürürler.

{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "product_id": "1KHVLU1643", "name": "Robinetta Armürlü Plaj Havlusu \u002D Lacivert", "price": 31.99, "brand": "Madame Coco", "position": 1, "sku": "8682116060004", "variant": "LACİVERT", "category": "Banyo", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "YAZ", "dimension12": "Havlu - Armürlü Plaj Havlusu", "dimension13": "TEKSTİL/Havlu", "dimension14": "1KHVLU1643160", "dimension15": "8682116060004", "dimension16": " 39.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "31246" }, { "product_id": "1KHVLU1643", "name": "Robinetta Armürlü Plaj Havlusu \u002D Lacivert / Kırmızı", "price": 31.99, "brand": "Madame Coco", "position": 2, "sku": "8682116060011", "variant": "LACİVERT/KIRMIZI", "category": "Banyo", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "19 YAZ", "dimension12": "Havlu - Armürlü Plaj Havlusu", "dimension13": "TEKSTİL/Havlu", "dimension14": "1KHVLU1643165", "dimension15": "8682116060011", "dimension16": " 39.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "31248" }, { "product_id": "1KBORN0099", "name": "Delrico Erkek Şal Yaka Pike Bornoz \u002D Lacivert", "price": 93.49, "brand": "Madame Coco", "position": 3, "sku": "8682116073370", "variant": "LACİVERT", "category": "Banyo", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "19 YAZ", "dimension12": "Bornoz - Tek Unisex", "dimension13": "TEKSTİL/Bornoz", "dimension14": "1KBORN0099160", "dimension15": "8682116073370", "dimension16": " 109.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "31896" }, { "product_id": "DÜS-05", "name": "Ruban Çok Amaçlı Silindir Sepet \u002D Lacivert", "price": 39.59, "brand": "Madame Coco", "position": 4, "sku": "8680044882972", "variant": "LACİVERT", "category": "Banyo", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "2011/2012 KIŞ", "dimension12": "Düzenleyici - Sepet", "dimension13": "TEKSTİL DIŞI/Organizer", "dimension14": "1KSEPT0379160", "dimension15": "8680044882972", "dimension16": " 43.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "26587" }, { "product_id": "DÜS-05", "name": "Ruban Çok Amaçlı Silindir Sepet \u002D Lacivert", "price": 44.54, "brand": "Madame Coco", "position": 5, "sku": "8680044882996", "variant": "LACİVERT", "category": "Banyo", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "2011/2012 KIŞ", "dimension12": "Düzenleyici - Sepet", "dimension13": "TEKSTİL DIŞI/Organizer", "dimension14": "1KSEPT0380160", "dimension15": "8680044882996", "dimension16": " 49.49 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "26591" }, { "product_id": "DÜS-03", "name": "Fleurs Çok Amaçlı Silindir Sepet \u002D Lacivert", "price": 44.54, "brand": "Madame Coco", "position": 6, "sku": "8680044882958", "variant": "LACİVERT", "category": "Banyo", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "2011/2012 KIŞ", "dimension12": "Düzenleyici - Sepet", "dimension13": "TEKSTİL DIŞI/Organizer", "dimension14": "1KSEPT0377160", "dimension15": "8680044882958", "dimension16": " 49.49 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "26174" }, { "product_id": "DÜS-03", "name": "Fleurs Çok Amaçlı Silindir Sepet \u002D Lacivert", "price": 39.59, "brand": "Madame Coco", "position": 7, "sku": "8680044882941", "variant": "LACİVERT", "category": "Banyo", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "2011/2012 KIŞ", "dimension12": "Düzenleyici - Sepet", "dimension13": "TEKSTİL DIŞI/Organizer", "dimension14": "1KSEPT0376160", "dimension15": "8680044882941", "dimension16": " 43.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "26169" } ] } } }