{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > Banyo (79 ürün)
Filtreler >
Filtrele
Görüntüle
X
Filtreler
Kategoriler
Renk
Beden
Ölçü
Materyal
Fiyat
Aubrey Kroşeli El Havlusu - Beyaz Aubrey Kroşeli El Havlusu - Beyaz
16,99TL
13,59 TL
İndirimli Ürün
Aubrey Kroşeli Yüz Havlusu - Beyaz Aubrey Kroşeli Yüz Havlusu - Beyaz
34,99TL
27,99 TL
İndirimli Ürün
Renate Kroşeli El Havlusu - Beyaz Renate Kroşeli El Havlusu - Beyaz
16,99TL
13,59 TL
İndirimli Ürün
Roxane Yüz Havlusu - Beyaz Roxane Yüz Havlusu - Beyaz
21,99TL
17,59 TL
İndirimli Ürün
Verney Kroşeli El Havlusu - Beyaz Verney Kroşeli El Havlusu - Beyaz
16,99TL
13,59 TL
İndirimli Ürün
Renate Kroşeli Yüz Havlusu - Beyaz Renate Kroşeli Yüz Havlusu - Beyaz
34,99TL
27,99 TL
İndirimli Ürün
Chambre Bordürü Jakarlı El Havlusu - Beyaz / Açık Mürdüm Chambre Bordürü Jakarlı El Havlusu - Beyaz / Açık Mürdüm
7,99TL
4,99 TL
İndirimli Ürün
Roxane El Havlusu - Beyaz Roxane El Havlusu - Beyaz
7,99TL
6,39 TL
İndirimli Ürün
Chambre Bordürü Jakarlı Yüz Havlusu - Beyaz / Açık Mürdüm Chambre Bordürü Jakarlı Yüz Havlusu - Beyaz / Açık Mürdüm
14,99TL
12,99 TL
İndirimli Ürün
Gauthier Nakışlı El Havlusu - Beyaz Gauthier Nakışlı El Havlusu - Beyaz
16,99TL
13,59 TL
İndirimli Ürün
Madie Kroşeli El Havlusu - Beyaz Madie Kroşeli El Havlusu - Beyaz
16,99TL
13,59 TL
İndirimli Ürün
Piano Armürlü El Havlusu - Beyaz Piano Armürlü El Havlusu - Beyaz
10,99TL
8,79 TL
İndirimli Ürün
Abrial El Havlusu - Beyaz Abrial El Havlusu - Beyaz
14,99TL
11,99 TL
İndirimli Ürün
Crispy Nakışlı Yüz Havlusu - Beyaz Crispy Nakışlı Yüz Havlusu - Beyaz
34,99TL
27,99 TL
İndirimli Ürün
Ryella Armürlü Ayak Havlusu - Beyaz Ryella Armürlü Ayak Havlusu - Beyaz
39,99TL
31,99 TL
İndirimli Ürün
Yuvarlak Askılı Mandal Yuvarlak Askılı Mandal
59,99TL
47,99 TL
İndirimli Ürün
Stripe Armürlü El Havlusu - Beyaz Stripe Armürlü El Havlusu - Beyaz
10,99TL
8,79 TL
İndirimli Ürün
Orient Lurexli Yüz Havlusu - Beyaz Orient Lurexli Yüz Havlusu - Beyaz
34,99TL
27,99 TL
İndirimli Ürün
Riz Jakarlı El Havlusu - Beyaz Riz Jakarlı El Havlusu - Beyaz
10,99TL
8,79 TL
İndirimli Ürün
Abrial Bambu Havlu - Beyaz Abrial Bambu Havlu - Beyaz
89,99TL
71,99 TL
İndirimli Ürün
Roxane Banyo Havlusu - Beyaz Roxane Banyo Havlusu - Beyaz
64,99TL
51,99 TL
İndirimli Ürün
Crispy Nakışlı El Havlusu - Beyaz Crispy Nakışlı El Havlusu - Beyaz
16,99TL
13,59 TL
İndirimli Ürün
Cerise Şalyaka Lurexli Kadın Bornoz Seti - Beyaz/Gri Cerise Şalyaka Lurexli Kadın Bornoz Seti - Beyaz/Gri
164,99TL
131,99 TL
İndirimli Ürün
Tilda Bordürü Jakarlı Banyo Havlusu - Beyaz Tilda Bordürü Jakarlı Banyo Havlusu - Beyaz
49,99TL
34,99 TL
İndirimli Ürün

Banyo

Bornoz Modellerimiz

Yumuşacık Madame Coco stiliyle renk renk veya desenli bornoz modellerimiz banyo keyfinize keyif katacak… Rahatça kullanabileceğiniz Madame Coco basic bornoz rahatlık sunmakla kalmayıp, desenli pike bornozlar ve kimono bornoz modelleri vazgeçilmezleriniz olacak. Hem yumuşacık dokunuşuyla mutlu edecek hem hot ve soft renkleriyle gözünüze hitap edecek… Yeni trend pike bornozların renkli 3D baskılarıyla, çok kullanışlı kimono bornozlar hem enerjik bir mod yaratacak hem de kullanım kolaylığı sunacak. Banyolarınızda yumuşacık dokusuyla kullanacağınız zarif bornozları, renk tonlarıyla banyo dekorlarınıza uydurabilirsiniz. İçinizden geldiği gibi bir ambiyans için ister renkli desenli bornozları, isterseniz nude renk tonlarındaki bornozları seçebilirsiniz. Kadın ve erkek bornozu deyince aklınıza Madame Coco’nun benzersiz parizyen tarzı aklınıza geliyorsa en doğru adrestesiniz! İster nakışlı, ister armürlü, ister biyeli bornoz modelleri seçin. Hepsi sizin için özenle seçilen koleksiyonlarımızda. En yeni bornozlarımıza göz atın!

Kadın Bornoz Modellerimiz

Kadınlar bornoz seçimlerinde en çok yumuşacık doku ve hijyenik bir güven ararlar. Madame Coco kadınların istediğini koleksiyonlarıyla evlerinize getiriyor. Sevgili kadınlar, artık kalın bornozlar, ağırlaşan havluların yerini Madam Coco'dan renk renk kimono baskılı pike bornoz modelleri aldı. Yazın plajlarda, kışın evlerimizde ve dilediğimiz her yerde vazgeçilmezlerimiz olmaya aday... Klasiklerden vazgeçemeyenlere şal yaka bornoz modellerimiz veya havlu bornoz setleri en trend ayrıntılarla evlerinize gelecek. Kolay kuruyan pamuklu kumaşıyla, şık detaylarıyla kullandığınız her ortama uyum sağlayacak Madame Coco bornoz modelleri bu zarafeti çok seveceksiniz. İsterseniz yenilikçi bir banyo huzuru için seçin, isterseniz çeyizinizin en temel ihtiyacı olacak. Madame Coco kadın bornoz modelleri içinizden gelen özgür renkleri yansıtacak şekilde tasarlanmıştır.

Erkek Bornoz Modellerimiz

Erkek bornozu deyince hem rahat hem kaliteli kumaşıyla Madame Coco erkek bornoz modellerimiz akla gelir. Madam Coco'da yazın plajlarda kışın evlerimizde kullanabileceğimiz renk renk kimono pike bornoz modellerimiz erkek bornozlarının vazgeçilmezi olmaya aday olacak. Yumuşacık dokusu ve ince yapısıyla kullanacağınız zarif havlu bornoz modelleri, renk tonlarıyla fark yaratacak. Erkek bornozlarında yenilikçi bir rahatlık sunan pike bornozlar modelleri hem kullanışlı hem kuş tüyü gibi hafif. Bornoz tarzında klasikten vazgeçemeyenlere ise şal yaka bornoz modelleri veya bornoz setleri kolay kuruyan pamuklu kumaşıyla, şık detaylarıyla kullandığımız her ortama uyum sağlayacak Madame Coco bornoz modellerimizin bu zarafetini çok seveceksiniz. İsterseniz yenilikçi bir banyo huzuru için seçin, isterseniz çeyizinizin en temel ihtiyacı olacak. Madame Coco erkek bornoz modelleri içinizden gelen özgür renkleri yansıtacak şekilde tasarlanmıştır.

Havlu Çeşitlerimiz

Madame Coco kalitesini her an yanınızda hissedeceğiniz havlu çeşitleriyle hem farklı hem kullanışlı. Nude renklerde her türlü banyo dekorasyonuna uyum sağlayabilecek Madame Coco el ve yüz havluları, banyo havluları, bornozlar, ayak havluları, peştemaller ve plaj havluları tam size göre. Yumuşacık dokusuyla teninizde farklı bir huzur hissettiriyor. Havlu günlük hayatımızın her alanında en önemli ihtiyacımız, Madame Coco bu farkındalığı benzersiz dokuya sahip şık havlularıyla evde, okulda, sporda ve yaşam alanlarımızın tamamında hissettiriyor. Renk renk plaj havluları ise Madame Coco tarafından sizin plaj keyfinize keyif katmak için tasarlandı. Plajda, havuzda, sporda ve dilediğiniz her yerde kullanabileceğiniz, emici ve yumuşak yapısıyla size kullanım kolaylığı sağlayan havlularımız farklı renk, boyut ve desenlerde sizleri bekliyor. Her tarz banyo aksesuarlarınız ile kolayca kombin yapabileceğiniz havlularımızı ortamınıza zarafet katmak için kullanabilirsiniz. Madame Coco havlular ister sade ve nude, ister armürlü nakışlı her tarza uygun olarak dileğiniz konsepte kullanabilmeniz için çeşit çeşit… Çeyizlerinizin baş tacı olacak kroşeli havlular zarif işçiliğiyle banyo dekorunuzun en güzel süsü olacak. İçinizden gelen dizaynı Madame Coco havlu çeşitleriyle gerçeğe dönüştürmenin tam zamanı!

El Havlularımız

Madame Coco el havluları benzersiz dokuya sahip şık tasarımlarıyla evde, okulda, sporda ve yaşam alanlarımızın tamamında en kullanışlı yardımcınız. Renk renk el havluları banyolarınıza keyif katmak için tasarlandı. Dilediğiniz her yerde kullanabileceğiniz, emici ve yumuşak yapısıyla size kullanım kolaylığı sağlayan havlularımız farklı renk ve desenlerde sizleri bekliyor. Yumuşak dokusuyla teninizde farklı bir yumuşaklık hissettiriyor. Her tarz banyo aksesuarlarınız ile kolayca kombin yapabileceğiniz el havlularımızı ortamınıza zarafet katmak için kullanabilirsiniz. Madame Coco el havluları ister sade ve nude, ister armürlü nakışlı her tarza uygun olarak dileğiniz konsepte kullanabilmeniz için çeşit çeşit… Çeyizlerinizin baş tacı olacak kroşeli havlular zarif işçiliğiyle banyo dekorunuzun en güzel süsü olacak. İçinizden gelen dizaynı Madame Coco ürünleriyle gerçeğe dönüştürmenin tam zamanı!

Yüz Havlularımız

Madame Coco yüz havluları benzersiz dokuya sahip şık tasarımlarıyla evde, okulda, sporda ve yaşam alanlarımızın tamamında en kullanışlı yardımcınız. Renk renk yüz havlularımız banyolarınıza keyif katmak için tasarlandı. Dilediğiniz her yerde kullanabileceğiniz, emici ve yumuşak yapısıyla size kullanım kolaylığı sağlayan havlularımız farklı renk ve desenlerde sizleri bekliyor. Yumuşak dokusuyla yüzünüzde farklı bir yumuşaklık hissettiriyor. Her tarz banyo aksesuarlarınız ile kolayca kombin yapabileceğiniz yüz havlularımızı ortamınıza zarafet katmak için kullanabilirsiniz. Madame Coco yüz havluları ister sade ve nude, ister armürlü nakışlı her tarza uygun olarak dileğiniz konsepte kullanabilmeniz için çeşit çeşit… Çeyizlerinizin baş tacı olacak kroşeli havlular zarif işçiliğiyle banyo dekorunuzun en güzel süsü olacak. İçinizden gelen dizaynı Madame Coco ürünleriyle gerçeğe dönüştürmenin tam zamanı!

Banyo Havlularımız

Madame Coco banyo havluları benzersiz dokuya sahip şık tasarımlarıyla evde, okulda, sporda ve yaşam alanlarımızın tamamında en kullanışlı yardımcınız. Renk renk banyo havlularımız banyolarınıza keyif katmak için tasarlandı. Dilediğiniz her yerde kullanabileceğiniz, emici ve yumuşak yapısıyla size kullanım kolaylığı sağlayan havlularımız farklı renk ve desenlerde sizleri bekliyor. Yumuşak dokusuyla cildinize farklı bir yumuşaklık hissettiriyor. Her tarz banyo aksesuarlarınız ile kolayca kombin yapabileceğiniz banyo havlularımızı ortamınıza zarafet katmak için kullanabilirsiniz. Madame Coco banyo havluları ister sade ve nude, ister armürlü nakışlı her tarza uygun olarak dileğiniz konsepte kullanabilmeniz için çeşit çeşit… Çeyizlerinizin baş tacı olacak kroşeli havlular zarif işçiliğiyle banyo dekorunuzun en güzel süsü olacak. İçinizden gelen tarzı banyolarınıza Madame Coco ürünleriyle yansıtmanın tam zamanı!

Madame Coco’da Havlu Fiyatları; Farklı havlu modelleri, canlı renkleri ve baskılarıyla son moda havlu çeşitleri Madame Coco ’dan benzersiz fiyatlarıyla evlerinize geliyor. Sadece banyolara zarafet getiren tasarımıyla değil dokusu ile de göz doldururken, fiyatları ile uygun bütçelere hitap eder. Desenleri ve tarzları koleksiyonuna göre değişiklik gösteren Madame Coco havlu fiyatları, ebatlarına göre (el havlusu ve yüz havlusu) de farklılık gösterir.

Peştamallerimiz

Banyolarda yeni bir alışkanlık yaratacak Madame Coco peştemaller sizinle! Yazın tatlı melodileri denizden gelmeye başlarken, renk renk peştemaller Madame Coco tarafından sizin plaj keyfinize keyif katmak için tasarlandı. Plajda, havuzda, sporda ve dilediğiniz her yerde yaz-kış kullanabileceğiniz, emici, yumuşak ve ince yapısıyla size kullanım kolaylığı sağlayan peştemallerimiz farklı ve asil desenlerde sizleri bekliyor. Her tarz banyo aksesuarlarınız ile kolayca kombin yapabileceğiniz peştemallerimizi ortamınıza zarafet katmak için kullanabilirsiniz. Madame Coco peştemalleri ister sade ve nude, ister püsküllü etnik, her tarza uygun olarak dileğiniz konsepte kullanabilmeniz için çeşit çeşit… Madame Coco peştemaller zarif işçiliğiyle banyo dekorunuzun en güzel süsü olacak. Evinizde, sporda, plajda her yerde kullanım rahatlığı ve yer kaplamayan ebadıyla size kullanım rahatlığı sunuyor. İçinizden gelen tarzı hayatınıza Madame Coco ürünleriyle yansıtmanın tam zamanı!

Banyo Paspası

Banyo paspası deyince akla gelen kalite Madame Coco kalitesiyle banyolarınızın dekoruna en büyük yardımcı olarak evlerinize geliyor. Ev tekstili ürünlerinde ortaya çıkarılan birbirinden benzersiz koleksiyonların çoğalmasıyla beraber banyo paspaslarının çeşitliliği de bulmak istediklerinizi hemen bulabileceğiniz şekilde artmaya devam ediyor. Emboss, flanel, desenli, düz, dekorunuza en iyi şekilde uyum sağlayacak olanı seçin banyonuzdaki uyum göz kamaştırsın! Mükemmel desenleri şahane kaliteyle buluşturan Madame Coco, banyo paspaslarıyla da bulunduğu dekorasyona anında uyum sağlayacak, tek başına banyonuzun havasını değiştirmeye yetecek. Tarzını değiştirmek istediğiniz bir banyonuzun ise en önemli detayı farklı boyutlardaki paspaslar... Bir bütünlükle kombine edildiğinde ortaya mükemmel konseptler çıkıyor. Kendi tarzınızla bütünleştireceğiniz 2’li banyo paspaslı konseptler yaratmak isteyen herkes için, Madame Coco ikili banyo paspasları, emboss veya flannel en tarz değişimler için banyodaki vazgeçilmezleriniz olacak. Dijital baskı tasarımlı paspaslara uygun fiyatlarda ulaşabilirsiniz.

Banyo Kozmetiğimiz

Madame Coco’nun Kozmetik Markası Répertoire’ın yüksek kaliteli, bitki ve meyve özlü formülleriyle cilt dostu el kremleri, duş jelleri, sıvı ve katı sabunları, vücut losyonları, sülfatsız şampuan ve saç kremleriyle daha birçok banyo kozmetiği ürünü en avantajlı fiyatlar ile beğeninize sunulmuştur. Hiç bir kozmetik ürünümüz hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Banyo kozmetik ürünlerimiz kalitesi ile farkını hissettirirken fiyatlarıyla yüzlerini güldürürler.

{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "product_id": "HKO-50", "name": "Aubrey Kroşeli El Havlusu \u002D Beyaz", "price": 13.59, "brand": "Madame Coco", "position": 1, "sku": "8682116078948", "variant": "BEYAZ", "category": "Banyo", "main_category" : "92", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Havlu - Kroşeli", "dimension13": "TEKSTİL/Havlu", "dimension14": "1KHVLU1653101", "dimension15": "8682116078948", "dimension16": " 16.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "31932" }, { "product_id": "HKO-50", "name": "Aubrey Kroşeli Yüz Havlusu \u002D Beyaz", "price": 27.99, "brand": "Madame Coco", "position": 2, "sku": "8682116078962", "variant": "BEYAZ", "category": "Banyo", "main_category" : "92", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Havlu - Kroşeli", "dimension13": "TEKSTİL/Havlu", "dimension14": "1KHVLU1658101", "dimension15": "8682116078962", "dimension16": " 34.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "32401" }, { "product_id": "HKO-49", "name": "Renate Kroşeli El Havlusu \u002D Beyaz", "price": 13.59, "brand": "Madame Coco", "position": 3, "sku": "8682116078863", "variant": "BEYAZ", "category": "Banyo", "main_category" : "92", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Havlu - Kroşeli", "dimension13": "TEKSTİL/Havlu", "dimension14": "1KHVLU1652101", "dimension15": "8682116078863", "dimension16": " 16.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "32365" }, { "product_id": "1KHVLU1627", "name": "Roxane Yüz Havlusu \u002D Beyaz", "price": 17.59, "brand": "Madame Coco", "position": 4, "sku": "8682116068833", "variant": "BEYAZ", "category": "Banyo", "main_category" : "92", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Havlu - Düz", "dimension13": "TEKSTİL/Havlu", "dimension14": "1KHVLU1627101", "dimension15": "8682116068833", "dimension16": " 21.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "32450" }, { "product_id": "HKO-51", "name": "Verney Kroşeli El Havlusu \u002D Beyaz", "price": 13.59, "brand": "Madame Coco", "position": 5, "sku": "8682116079006", "variant": "BEYAZ", "category": "Banyo", "main_category" : "92", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Havlu - Kroşeli", "dimension13": "TEKSTİL/Havlu", "dimension14": "1KHVLU1654101", "dimension15": "8682116079006", "dimension16": " 16.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "31938" }, { "product_id": "HKO-49", "name": "Renate Kroşeli Yüz Havlusu \u002D Beyaz", "price": 27.99, "brand": "Madame Coco", "position": 6, "sku": "8682116078825", "variant": "BEYAZ", "category": "Banyo", "main_category" : "92", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Havlu - Kroşeli", "dimension13": "TEKSTİL/Havlu", "dimension14": "1KHVLU1657101", "dimension15": "8682116078825", "dimension16": " 34.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "31931" }, { "product_id": "BJA-01", "name": "Chambre Bordürü Jakarlı El Havlusu \u002D Beyaz / Açık Mürdüm", "price": 4.99, "brand": "Madame Coco", "position": 7, "sku": "8682116100540", "variant": "BEYAZ/AÇIK MÜRDÜM", "category": "Banyo", "main_category" : "92", "dimension10" : "", "dimension11" : "19 YAZ", "dimension12": "El Havlusu", "dimension13": "TEKSTİL/Havlu", "dimension14": "1KHVLU1677445", "dimension15": "8682116100540", "dimension16": " 7.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "33063" }, { "product_id": "1KHVLU1626", "name": "Roxane El Havlusu \u002D Beyaz", "price": 6.39, "brand": "Madame Coco", "position": 8, "sku": "8682116081016", "variant": "BEYAZ", "category": "Banyo", "main_category" : "92", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Havlu - Düz", "dimension13": "TEKSTİL/Havlu", "dimension14": "1KHVLU1626101", "dimension15": "8682116081016", "dimension16": " 7.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "32453" }, { "product_id": "BJA-01", "name": "Chambre Bordürü Jakarlı Yüz Havlusu \u002D Beyaz / Açık Mürdüm", "price": 12.99, "brand": "Madame Coco", "position": 9, "sku": "8682116100557", "variant": "BEYAZ/AÇIK MÜRDÜM", "category": "Banyo", "main_category" : "92", "dimension10" : "", "dimension11" : "19 YAZ", "dimension12": "Yüz Havlusu", "dimension13": "TEKSTİL/Havlu", "dimension14": "1KHVLU1678445", "dimension15": "8682116100557", "dimension16": " 14.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "33060" }, { "product_id": "HNA-160", "name": "Gauthier Nakışlı El Havlusu \u002D Beyaz", "price": 13.59, "brand": "Madame Coco", "position": 10, "sku": "8682116101387", "variant": "BEYAZ", "category": "Banyo", "main_category" : "92", "dimension10" : "", "dimension11" : "19 YAZ", "dimension12": "El Havlusu", "dimension13": "TEKSTİL/Havlu", "dimension14": "1KHVLU1709101", "dimension15": "8682116101387", "dimension16": " 16.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "34425" }, { "product_id": "HKO-47", "name": "Madie Kroşeli El Havlusu \u002D Beyaz", "price": 13.59, "brand": "Madame Coco", "position": 11, "sku": "8682116078788", "variant": "BEYAZ", "category": "Banyo", "main_category" : "92", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Havlu - Kroşeli", "dimension13": "TEKSTİL/Havlu", "dimension14": "1KHVLU1650101", "dimension15": "8682116078788", "dimension16": " 16.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "32263" }, { "product_id": "HOT-03", "name": "Piano Armürlü El Havlusu \u002D Beyaz", "price": 8.79, "brand": "Madame Coco", "position": 12, "sku": "8682116084840", "variant": "BEYAZ", "category": "Banyo", "main_category" : "92", "dimension10" : "", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "El Havlusu", "dimension13": "TEKSTİL/Havlu", "dimension14": "1KHVLU1662101", "dimension15": "8682116084840", "dimension16": " 10.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "32347" }, { "product_id": "1KHVLU1676", "name": "Abrial El Havlusu \u002D Beyaz", "price": 11.99, "brand": "Madame Coco", "position": 13, "sku": "8682116086219", "variant": "BEYAZ", "category": "Banyo", "main_category" : "92", "dimension10" : "", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "El Havlusu", "dimension13": "TEKSTİL/Havlu", "dimension14": "1KHVLU1676101", "dimension15": "8682116086219", "dimension16": " 14.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "32687" }, { "product_id": "HNA-159", "name": "Crispy Nakışlı Yüz Havlusu \u002D Beyaz", "price": 27.99, "brand": "Madame Coco", "position": 14, "sku": "8682116101424", "variant": "BEYAZ", "category": "Banyo", "main_category" : "92", "dimension10" : "", "dimension11" : "19 YAZ", "dimension12": "Yüz Havlusu", "dimension13": "TEKSTİL/Havlu", "dimension14": "1KHVLU1711101", "dimension15": "8682116101424", "dimension16": " 34.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "34401" }, { "product_id": "1KHVLU1672", "name": "Ryella Armürlü Ayak Havlusu \u002D Beyaz", "price": 31.99, "brand": "Madame Coco", "position": 15, "sku": "8682116084949", "variant": "BEYAZ", "category": "Banyo", "main_category" : "92", "dimension10" : "", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Ayak Havlusu", "dimension13": "TEKSTİL/Havlu", "dimension14": "1KHVLU1672101", "dimension15": "8682116084949", "dimension16": " 39.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "32377" }, { "product_id": "1KASKI0161", "name": "Yuvarlak Askılı Mandal", "price": 47.99, "brand": "Madame Coco", "position": 16, "sku": "8682116038409", "variant": "BEYAZ/GRİ", "category": "Banyo", "main_category" : "92", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Plastik-Mandal", "dimension13": "TEKSTİL DIŞI/Plastik", "dimension14": "1KASKI0161152", "dimension15": "8682116038409", "dimension16": " 59.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "30039" }, { "product_id": "HOT-04", "name": "Stripe Armürlü El Havlusu \u002D Beyaz", "price": 8.79, "brand": "Madame Coco", "position": 17, "sku": "8682116084857", "variant": "BEYAZ", "category": "Banyo", "main_category" : "92", "dimension10" : "", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "El Havlusu", "dimension13": "TEKSTİL/Havlu", "dimension14": "1KHVLU1663101", "dimension15": "8682116084857", "dimension16": " 10.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "32350" }, { "product_id": "HLB-02", "name": "Orient Lurexli Yüz Havlusu \u002D Beyaz", "price": 27.99, "brand": "Madame Coco", "position": 18, "sku": "8682116101264", "variant": "BEYAZ", "category": "Banyo", "main_category" : "92", "dimension10" : "", "dimension11" : "19 YAZ", "dimension12": "Yüz Havlusu", "dimension13": "TEKSTİL/Havlu", "dimension14": "1KHVLU1704101", "dimension15": "8682116101264", "dimension16": " 34.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "33071" }, { "product_id": "HOT-02", "name": "Riz Jakarlı El Havlusu \u002D Beyaz", "price": 8.79, "brand": "Madame Coco", "position": 19, "sku": "8682116084833", "variant": "BEYAZ", "category": "Banyo", "main_category" : "92", "dimension10" : "", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "El Havlusu", "dimension13": "TEKSTİL/Havlu", "dimension14": "1KHVLU1661101", "dimension15": "8682116084833", "dimension16": " 10.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "32348" }, { "product_id": "HBU-03", "name": "Abrial Bambu Havlu \u002D Beyaz", "price": 71.99, "brand": "Madame Coco", "position": 20, "sku": "8682116085311", "variant": "BEYAZ", "category": "Banyo", "main_category" : "92", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "", "dimension12": "Havlu - Bambu", "dimension13": "TEKSTİL/Havlu", "dimension14": "1KHVLU1623101", "dimension15": "8682116085311", "dimension16": " 89.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "32682" }, { "product_id": "1KHVLU1629", "name": "Roxane Banyo Havlusu \u002D Beyaz", "price": 51.99, "brand": "Madame Coco", "position": 21, "sku": "8682116081078", "variant": "BEYAZ", "category": "Banyo", "main_category" : "92", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Havlu - Düz", "dimension13": "TEKSTİL/Havlu", "dimension14": "1KHVLU1629101", "dimension15": "8682116081078", "dimension16": " 64.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "32454" }, { "product_id": "HNA-159", "name": "Crispy Nakışlı El Havlusu \u002D Beyaz", "price": 13.59, "brand": "Madame Coco", "position": 22, "sku": "8682116101370", "variant": "BEYAZ", "category": "Banyo", "main_category" : "92", "dimension10" : "", "dimension11" : "19 YAZ", "dimension12": "El Havlusu", "dimension13": "TEKSTİL/Havlu", "dimension14": "1KHVLU1708101", "dimension15": "8682116101370", "dimension16": " 16.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "34736" }, { "product_id": "1KBORS0033", "name": "Cerise Şalyaka Lurexli Kadın Bornoz Seti \u002D Beyaz/Gri", "price": 131.99, "brand": "Madame Coco", "position": 23, "sku": "8682116096362", "variant": "BEYAZ/GRİ", "category": "Banyo", "main_category" : "92", "dimension10" : "", "dimension11" : "SEZONSUZ", "dimension12": "Havlu Bornoz Seti", "dimension13": "TEKSTİL/Bornoz", "dimension14": "1KBORS0033152", "dimension15": "8682116096362", "dimension16": " 164.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "33545" }, { "product_id": "BJA-02", "name": "Tilda Bordürü Jakarlı Banyo Havlusu \u002D Beyaz", "price": 34.99, "brand": "Madame Coco", "position": 24, "sku": "8682116099844", "variant": "BEYAZ", "category": "Banyo", "main_category" : "92", "dimension10" : "", "dimension11" : "19 YAZ", "dimension12": "Banyo Havlusu", "dimension13": "TEKSTİL/Havlu", "dimension14": "1KHVLU1684101", "dimension15": "8682116099844", "dimension16": " 49.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "standart", "dimension30": "33044" } ] } } }