{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > (0 ürün)
Filtrele
Görüntüle
X
Kategoriler
"Bambu Nevresim Takımı" için ürün bulunamadı

Yeni ürünlerimize göz atmak için tıklayınız.

Bambu Nevresim Takımı Kumaşı Nasıldır?

Bambu Nevresim Takımı

Madame Coco imzasını taşıyan en gözde nevresim koleksiyonlarından biri de bambu nevresim takımı modelleridir. Bu takımlarda son zamanlarda sıklıkla tercih edilen en hijyenik ve en rahat dokulardan biri olan bambu kumaş kullanılıyor. Hiçbir kimyasal etken ile temasa geçmeden büyütülen bambu bitkisinden el edilen iplikçiler, pamukla harman ediliyor ve incelikli dokumayla evlerinize taşınıyor. Bu seçkilerin en karakteristik özelliği ise antibakteriyel yapısı oluyor.

Bambu Nevresim Takımı Ebatları Nedir?

Bambu Nevresim Takımı Özellikleri Bambu nevresim takımı çeşitleri King Size ebatlarında sizlere sunulmaktadır. Kaliteli nevresim seçimi sağlıklı bir uyku için büyük önem taşımaktadır. Bu yüzden nevresim seçimi sırasında dikkatli olmalı ve sağladığı faydaları incelemelisiniz. Bambudan dokunan takımlar nefes alır kumaşı sayesinde dört mevsim kullanıma uygun olmakla beraber terleme ve kokuya engel olmaktadır. Üstelik doğal yapısı yüksek yumuşaklık sağlarken hassas bünyeler için de antialerjenik özelliğe sahiptir.


Bambu Nevresim Takımı Modelleri Hangileri?

Yatak odasının dekorasyonunun önemli belirleyicilerinden biri olan nevresim takımları, Madame Coco’nun klasikleşmiş soft renkleri ile birleştiğinde evinize sakinliğin ve huzurun tonlarını getiriyor. Bambu yumuşaklığı ile sarıp sarmalanan nevresimler mavilerin, pembelerin en pastel tonları ile bulaşarak farklı ebatlarda şekilleniyor. Tek, çift ya da kingsize boyu ile sunulan takımlar dayanıklı yapısı sayesinde defalarca yıkanılmaya da imkan tanıyor.

Bambu Nevresim Takımı Fiyatları Nedir?

Özel üretim takımlarından biri olan bambu nevresimler, kaliteli bir uyku garantisi verirken aynı zamanda uygun fiyatlarla sizleri karşılıyor. İpek ve kaşmir yumuşaklığının bir araya geldiği nevresimler, cilt ve çevre dostu tavrının yanı sıra bütçe dostu da oluyor. Madame Coco imzalı ürünler sadece evinizin dekorunu değil konforunuzu da arttırıyor.

{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "main_category" : "2" } ] } } }