{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > (0 ürün)
Filtrele
Görüntüle
X
Kategoriler
"Bahçe El Aletleri" için ürün bulunamadı

Yeni ürünlerimize göz atmak için tıklayınız.

Bahçe Malzemeleri Nelerdir?

Evinizin, balkonunuzun veya bahçenizin en güzel süsü, birbirinden canlı renkleriyle bitkilerdir. Çiçekli, çiçeksiz pek çok farklı bitkiyi yetiştirebileceğiniz geniş saksılar, minik bahçeler; her gördüğünüzde içinizde doyumsuz bir ferahlama hissedeceğiniz, varlığınızın doğaya ait olduğunu anımsayabileceğiniz muhteşem bitkilerinizi yetiştirebileceğiniz yerlerdir. Zahmetli, zorlu ama bir yandan inanılmaz keyifli bir deneyim sunan bitki yetiştiriciliğinin temel gereçleri olan bahçe el aletleri; bitkilerinizin sağlıklı yetişebilmesi için gerekli ortamı hazırlamanızda en büyük yardımcılarınızdır. Tırmık, kürek ve kazmadan oluşan mini bahçe seti ürünleriyle küçük saksılarınızdan bahçenize her alanda rahatça düzenleme yapabilirsiniz.

Bahçe El Aletleri ile Neler Yapılabilir?

Bahçe setleri genellikle içlerinde kazma, kürek ve tırmık bulunan ürünlerdir. Kürek, toprağı havalandırmadan bitkinizi kökünden kavrayarak başka bir saksıya almaya kadar pek çok farklı işlevde kullanılabilir. Tırmık, minik boyutlu olması sebebiyle saksınızdaki veya bahçenizdeki toprağı temizlemek ve taramak konusundaki yardımcı bahçe malzemelerinden birisidir. Çapa, bahçe işlerinde en sık kullanacağınız üründür. Toprağı kazma, havalandırma, tohum için yer açma, toprağı sıkıştırma işlemlerini tek bir aletle yapmanızı sağlayan bu mucizevi gereç bahçe setleri içerisinde mutlaka yer almalıdır.

Bahçe El Aletleri Nereden Alınır?

Ev tekstili ürünlerinin kalitesi ve zarafetiyle tanınan Madame Coco, bitkilerin ev dekorasyonu üzerindeki estetik etkisine binaen bahçe el aletlerini de ürün yelpazesi içerisinde bulundurmaktadır. Herhangi bir hırdavatçıdan temin edebileceğiniz büyük, ağır bahçe malzemelerinin yerine Madame Coco’dan satın alacağınız dayanıklı ve minimal tasarımlı bahçe el aletleri hem ucuz hem de pratik bir çözümle tanışmanıza vesile olacaklardır. Üstelik birbirinden güzel saksılar da sunması sebebiyle Madame Coco’dan yapacağınız bahçe malzemeleri alışverişi, daha bütünlüklü hale gelecektir.

Bahçe Malzemeleri ve El Aletleri Fiyatları Ne Kadar?

Her insanın hobisi bambaşkadır. Fakat bahçe işleri, bitki yetiştiriciliği gibi doğayla ortak yapılan işler insana bambaşka bir huzur taşımaktadır. Madame Coco, bu huzurdan kimsenin mahrum kalmaması gerektiği fikri ve siz değerli üyelerinin ihtiyaçlarını ön planda tutan anlayışı sebebiyle en ucuz, en uygun fiyatlı ve en kaliteli bahçe el aletlerini sizlerle buluşturmaktadır.

{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "main_category" : "140" } ] } } }