{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > (0 ürün)
Filtrele
Görüntüle
X
Kategoriler
"Badem Yağlı Ürünler" için ürün bulunamadı

Yeni ürünlerimize göz atmak için tıklayınız.

Badem Yağlı Ürünler Hangileridir?

Badem Yağlı Ürünler 

Faydaları saymakla bitmeyen bademin en az kendisi kadar yağı da oldukça faydalıdır. Bundandır ki birçok çeşitli cilt ve kozmetik ürünlerinde kullanılır. Cilde doğal bir ışıltı ve pürüzsüzlük sağlarken saçları da besleyen yapısıyla badem yağı, Madame Coco’nun seçkileri arasında kendine bir koleksiyon buluyor. Badem yağlı ürünlerin yer aldığı bu Répertoire koleksiyonunda cilt bakım kremlerine, losyonlara, saç yağlarına kolayca ulaşarak günlük bakım rutininizi tamamlayabilirsiniz.

Badem Yağlı Ürünler Faydaları Nelerdir?

Badem Yağlı Ürünlerin Faydaları

İçeriğinde pek çok vitamin bulunan bu mucizevi yağ, yüksek emilim gücü sayesinde cildin gerekli nem ihtiyacını karşılar. Üstelik saçları kökten uca besleyerek sağlıklı yapısına kavuşturur. Özellikle hızlı saç ve kirpik uzatmak isteyenler tarafından sıklıkla kullanılmaktadır.

Badem Yağlı Ürünler Saça Nasıl Uygulanır?
Saçlarınız için kullanacağınız badem yağı içerikli formüllerin saç derisi tarafından hızla emilmesini istiyorsanız kan dolaşımını arttırmalısınız. Bunun için ürünleri saçlarınıza dağıtırken hafif masaj eşliğinde uygulamalısınız. Yıkama kısmında gelindiğinde ise yağın arındığından tam anlamıyla emin olmalısınız.
Badem Yağlı Ürünler Fiyatları Nedir?
Sağlıklı içeriğe büyük önem veriyor, diğer cilt bakım ürünlerinde olduğu gibi badem yağı içeren seçkilerinde de yüksek oranda doğal formüllerden yana tercih yapıyoruz. Üstelik etkisinden ödün vermeyen ürünlerimiz, en uygun fiyatları ile sizleri karşılıyor.
{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "main_category" : "150" } ] } } }