{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > (0 ürün)
Filtrele
Görüntüle
"Ayakkabı Rampaları" için ürün bulunamadı

Yeni ürünlerimize göz atmak için tıklayınız.

Ayakkabı Rampası Nedir?

Ayakkabı Rampası

Evlerinizde kullandığınız eşya sayısı arttıkça mekânlar ve dolaplar da bir o kadar sıkışmaya başlar. Böylece düzenli bir şekilde saklama işlemleri de büyük önem arz eder. Bu yüzdendir ki pek çok saklama ve organizer kutuları üretilmektedir. Ayakkabı rampası da bunlardan biri olmakla beraber, hem evinizde hem de dolaplarınızda büyük bir ferahlama sağlayabileceğiniz son zamanların popüler araçlarındandır. İki katlı yapısı ve hafif rampa formuyla kolayca saklamaya imkân tanır. Madame Coco imzası taşıyan bu ürünler, birbirinden farklı modelleri ile sizlere derli toplu bir ev ortamı sunuyor.

Ayakkabı Rampası Ne İçin Kullanılır?

Ayakkabı Rampası Çeşitleri

Özellikle ayakkabılıklarında yer bulamayan, ekstra dolap almayı düşünen kişiler için en iyi alternatiflerden biri olan bu ürün sayesinde ayakkabı saklama alanlarından çok daha fazla yer açabilirsiniz. İki katlı sistemi sayesinde bir çift yerine tek parçalık yer kaplar. Aynı zamanda toplu ve sıralı bir kullanıma da olanak tanır.

Ayakkabı Rampası Ne İşe Yarar?
Ayakkabı saklama yöntemlerinin bir diğer çeşidi olan rampalar, diğer pek çok organizer gibi hayatımızı kolaylaştırır. Minimalist anlayışı ile az yer kaplar. Pratik bir kullanım sunmasının yanında ayakkabılarınızın deforme olmasını da büyük ölçüde engeller.
Ayakkabı Rampası Nerede Satılır?
Farklı renk seçeneğine sahip ve en uygun fiyatlara sahip rampalar Madame Coco seçkileri arasında satışa sunuluyor. Mekan ve bütçe tasarrufundan yana olan bu ürünleri dilediğiniz gibi inceleyerek dolaplarınızda yarı yarıya yer açabilirsiniz.
{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "main_category" : "140" } ] } } }