{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > (0 ürün)
Filtrele
Görüntüle
"Aloe Vera Yüz, Vücut, Saç Spreyi" için ürün bulunamadı

Yeni ürünlerimize göz atmak için tıklayınız.

Aloe Vera Yüz Vücut Saç Spreyi Çeşitleri Neler?

Aloe Vera Yüz ve Vücut Spreyi

İçeriğinde bulunan aloe vera özleri ve bitki ekstreleri bulunan bu ürün, cildiniz için kullanabileceğiniz sprey formdaki nemlendirici türlerinden biridir. Temiz bir cilde uyguladığınızda hafif dokunuşlarla ekstra yumuşaklığı elde edecek ve çok kısa sürede diğer kozmetik formlarından farkını hemen anlayacaksınız.


Madame Coco'da aloe veralı sprey ürünleri; 

  1. ​Aloe Vera Yüz Spreyi
  2. Aloe Vera Vücut Spreyi
  3. Aloe Vera Saç Spreyi
Aloe Vera Yüz Vücut Saç Spreyi Ne İşe Yarar?
İçeriğinde barındırdığı yüksek orandaki su molekülleri cildinizle etkileşime geçerek gün boyu nem dengesini korur. Üstelik yatıştırıcı ve dinlendirici özellikleri sayesinde zinde kalabilmenize de yardımcı olur. Yüksek orandaki kolajen bileşenleri ise anti-aging performans sergileyerek kaybedilen esnekliğin geri kazanılmasına yardımcı olur.
Aloe Vera Yüz Vücut Saç Spreyi Nasıl Kullanılır?
Spreyi kullanmadan önce cilt temizliği yapılarak fazla kirden, sebumdan ve makyaj kalıntılarından arındırılmalıdır. Ardından sprey formu uygularken göz temasından kaçınılmalı ve 15-20 cm arası bir mesafeden püskürtülerek homojen dağılımdan emin olunmalıdır.
Aloe Vera Yüz Vücut Saç Spreyi Fiyatıları Nedir?
Madame Coco’nun en özel kozmetik koleksiyonlarından biri olan Répertoire aloe vera içerikli ürünler, kullanıcısıyla buluştuğunda büyük bir memnuniyet oluşturuyor. Pürüzsüz ve sağlıklı bir cildin tüm ihtiyaçlarını desteklerken sizlere de büyük bir ferahlık hissi getiriyor. En uygun fiyat ve avantajlı kampanyalarla hemen şimdi cilt bakım rutininizi belirleyin!
{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "main_category" : "150" } ] } } }