{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > (0 ürün)
Filtrele
Görüntüle
"Aloe Vera Yüz Temizleme Köpüğü" için ürün bulunamadı

Yeni ürünlerimize göz atmak için tıklayınız.

Aloe Vera Yüz Temizleme Köpüğü Ne İşe Yarar?

Aloe Vera Yüz Temizleme Köpüğü

Aloe vera yüz temizleme köpüğü ne işe yarar? Yorucu ve hızlı geçen bir günün ardından cildinize gereken bakımı yaparak hem temizlenmeli hem de rahata kavuşmalısınız. Madame Coco’nun gözde seçkilerinden biri olan aloe vera içerikli Répertoire Yüz Temizleme Köpüğünü cilt bakım rutininize ekleyerek hem kirden hem de makyaj kalıntılarından kolayca kurtulabilirsiniz. Yüksek orandaki doğal içeriği sayesinde ise yumuşacık bir cildin keyfini çıkarabilirsiniz.

Aloe Vera Yüz Temizleme Köpüğü Faydaları Nelerdir?

Aloe Vera Yüz Temizleme Köpüğü Faydaları

Pek çok yüz temizleme ürünü başarılı bir temizleme işlemi gerçekleştirse de, beraberinde ciltte kuruluk meydana getirir. Oysa aloe vera içerisindeki yüksek su oranlı jeli sayesinde cildinizin nem dengesini bozmaz. Kusursuz bakım gerçekleştirirken yatıştırıcı ve rahatlatıcı yapısıyla da cildinizi yormaz.

Aloe Vera Yüz Temizleme Köpüğü Hangi Ciltler İçin Uygundur?
Her cilt tipinin kullanımı için uygun olan köpüğü, günün her saatinde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Üstelik aloe vera özlerinin yenileyici ve yatıştırıcı etkisiyle, hassas cilde sahip kişiler de köpükten faydalanabilmektedir.
Aloe Vera Yüz Temizleme Köpüğü Nasıl Kullanılır?
Gün boyunca cildinizde birikecek sebumdan, gözenekleri tıkayan kirlerden ve yaptığınız makyaj kalıntılarından kurtulmak istediğinizde, öncelikle yüzünüzü suyla ıslatmalı ve ardından ürünü yüzünüze sürmelisiniz. Ardından uygulayacağınız dairesel hareketler ve hafif masaj eşliğinde kremsi yapının iyice köpürdüğünden emin olun. Tüm yüzünüzü temizledikten sonra ise bol su ile durulayarak kalan ürünü arındırın.
{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "main_category" : "150" } ] } } }