{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > Kozmetik > Kişisel Bakım > El Ve Vücut Bakımı > Aloe Vera Maske (1 ürün)
Filtrele
Görüntüle
X
Kategoriler
Fiyat
Aloe Vera Maske Ne İşe Yarar?

Aloe Vera Maske

Aloe vera maske ne işe yarar? Madame Coco seçkilerimiz arasında kendine yer bulan aloe vera içerikli Répertoire yüz maskesi, etkili bileşenlerinin yanı sıra yüksek orandaki doğal içeriğiyle birlikte pek çok kişinin cilt bakımı alışkanlıklarına ekleniyor. Bitki ekstreleri ve deniz suyu ile harmanlanan bu maske, her çeşit yüz ve cilt tipine uyumlu olmakla beraber yatıştırıcı ve rahatlatıcı bir etki yaratıyor. Kullanım sonrasında sağladığı nemlendirme özelliği sayesinde ise gün içinde cildinizi yoran ve kurutan her türlü etkenden hızla kurtulmanızı sağlıyor.

Aloe Vera Maske Nasıl Kullanılır?

Aloe Vera Maske Çeşitleri

Cilt bakım aşamalarınıza eklediğiniz maskeyi kullanım sırasında paketinden çıkarmalı ve böylece kurumasının önüne geçmelisiniz. Kullanımdan önce yıkadığınız yüzünüze jel formu ile kaplı maske tabakasını yerleştirerek beklenir.

Aloe Vera Maske Faydaları Nelerdir?

Cilt üzerinde yarattığı pek çok olumlu etki ile bilenen aloe vera bitkisi, maske formuyla da yüzleri güldürmeyi başarıyor. Gün boyunca maruz kaldığınız UV ışınlarının zararlı etkilerine karşın yüzünüzü korurken aynı zamanda kolajen üretimini arttırarak hem yenileyici hem de canlandırıcı bir performans sergiliyor. Aloe vera maske bileşiminde kullanılan jel formu sayesinde her çeşit cilt tipinin ideal nem dengesine ulaşmasını mümkün kılıyor. Sizler için sunduğumuz tüm ürünleri sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "product_id": "1KMSKE0002", "name": "Répertoire Aloe Vera Ekstreli Nemlendirici Maske 23 g", "price": 29.99, "brand": "Madame Coco", "position": 1, "sku": "8680044724364", "variant": "ALOE VERA", "category": "Aloe Vera Maske", "main_category" : "150", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "2011/2012 KIŞ", "dimension12": "Yüz Bakım", "dimension13": "KOZMETİK/Kozmetik-Kişisel", "dimension14": "1KMSKE0002836", "dimension15": "8680044724364", "dimension16": " 29.99 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "standart", "dimension30": "20815" } ] } } }