{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > (0 ürün)
Filtrele
Görüntüle
"Aloe Vera Losyon" için ürün bulunamadı

Yeni ürünlerimize göz atmak için tıklayınız.

Aloe Vera Kolajen Losyon Ne işe Yarar?

Aloe Vera Losyon

Uzun zamandır mucizevi etkisinden ve yararlarından sıkça söz edilen Aloe Vera bitkisi ve kolajen yeni aloe vera losyon formuyla Madame Coco koleksiyonunda kendine yer buluyor. Doğanın kalbinden çıkıp gelerek fazla kimyasal içeren kozmetik ürünlerine meydan okuyor, doğal içeriği sayesinde derinlemesine bakım yapıyor. Hem yüz hem de vücut üzerinde kullanılabilen formu sayesinde, ekstra bir nemlendirme ihtiyacı hissettirmeden yumuşacık bir tene sahip olmanızı sağlıyor.


Aloe Vera Kolajen Losyon Faydaları Nelerdir?

Aloe Vera Kolajen Losyon

Bitki özlerinin incelikli işlemleri ile oluşturulan losyon, özellikle düzenli ve dengeli kullanımda etkisini ortaya çıkarıyor. İçerisindeki özlerin yatıştırıcı özelliği sayesinde hassas ve alerjik ciltleri rahatlatan yapısı, aynı zamanda kaybedilen elastikiyeti de geri vermeyi vadediyor. Böylece yaşlanma karşıtı etkisi size çok daha genç bir cilt sunuyor. Pürüzsüz ve yumuşacık bir cildin keyfini çıkarmak ise sizlere düşüyor.

Aloe Vera Kolajen Losyon Nasıl Kullanılır?
Losyonlar durulamaya gerek duyulmayan nemlendirici formdaki kremsi yapılardır. Formülünde bulunan kolajen ve aloe veranın cilt ile bütünleşmesi için sürüm öncesi yapılacak basit bir temizleme işlemi, alacağınız faydaları arttırabilmektedir. Özellikle duş ve banyo sonraları vücudunuza hafif masajlar ile yedireceğiniz losyon, günlük nemlendirme ihtiyacınızı tamamen karşılayabilmektedir.
Répertoire Aloe Vera Kolajen Losyon Fiyatı Nedir?

Kozmetik dünyasının etkisiz fakat tavan fiyatlarına karşın Répertoire Aloe Vera Kolajen losyonu uygun fiyatı ile dikkatleri çekmeyi başarıyor. Hem doğal formül hem de kullanıcı memnuniyeti garantileyen bu ürün, etkilerinin yanı sıra cazip ücreti sayesinde de en azından denemek için güzel bir fırsat oluşturuyor. Siz de Répertoire Aloe Vera Kolajen Losyon ürünümüzü sayfamızdan kolayca satın alabilirsiniz.

{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "main_category" : "150" } ] } } }