{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > Kozmetik > Kişisel Bakım > El Ve Vücut Bakımı > Aloe Vera Jel (1 ürün)
Filtrele
Görüntüle
X
Kategoriler
Renk
Ölçü
Fiyat
Aloe Vera Jel Ne İçin Kullanılır?

Aloe Vera Jel

Répertoire Aloe Vera jel , Madame Coco kozmetik seçkilerinin en gözde ürünlerinden biri olmakla beraber pek çok olumlu etkiye sahiptir. Yüksek orandaki doğal içeriği ile cilt bakımınızı desteklerken özellikle kuru ciltlerin nem dengesini sağlamak için tercih edilir. Banyodan sonra kullanılması tavsiye edilen bu ürün, yenileyici ve yatıştırıcı etkileri sayesinde vücudunuza ipeksi bir görünüm kazandıracaktır.

Aloe Vera Jel İçeriği Nedir?

Madame Coco Répertoire Aloe Vera jel %99 oranında yüksek aloe vera ekstresinin arpa çimi ile incelikli formülasyonunun aynı zamanda deniz suyu ile zenginleştirilerek son halini almıştır. İçeriğinde bulunan çeşitli vitamin ve mineraller sayesinde cildinizin gün içinde ihtiyaç duyduğu bakımı karşılar. Yüksek su oranı sayesinde nemlendirici olarak kullanılmaktadır.

Aloe Vera Jel Cilde Nasıl Uygulanır?

Répertoire Aloe Vera nemlendirici jeli cildinizi uygulamadan önce mutlaka temizleyici bir üründen yardım alarak bölgeyi fazla kir ve yağdan arındırmalısınız. Bunun için en uygun zamanlardan biri de banyo sonrasıdır. İnce bir katman halinde süreceğiniz jeli, hafif dokunuşlarla cildinizin üzerinde dağıttıktan sonra herhangi bir durulamaya gerek kalmadan ipeksi yumuşaklığı cildinizde hissedebilirsiniz. Nemlendirici jel, sabah ve akşam olmak üzere düzenli kullanımda cildinizin ideal haline kavuşmasına yardımcı olacaktır.

Aloe Vera Jel Faydaları Nedir?
Cilt bakımında önemli bir yer alan aloe vera, özel jel formülü ile birleştiğinde ihtiyacınız olan nemlendirme etkisini sağlarken uzun süreli bakım sağlar. Akne ve siyah nokta gibi problemi olan ciltler için en uygun nemlendirici olmakla beraber hassas ciltler için de rahatlatıcı etkilere sahiptir.
{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "product_id": "1KYJEL0001", "name": "Répertoire Aloe Vera Ekstreli Nemlendirici Jel 300 ml", "price": 139.99, "brand": "Madame Coco", "position": 1, "sku": "8680044441407", "variant": "ALOE VERA", "category": "Aloe Vera Jel", "main_category" : "150", "dimension10" : "%50 + %20", "dimension11" : "2011/2012 KIŞ", "dimension12": "Kozmetik Kişisel", "dimension13": "KOZMETİK/Kozmetik", "dimension14": "1KYJEL0001836", "dimension15": "8680044441407", "dimension16": " 139.99 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "standart", "dimension30": "12415" } ] } } }