{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > (0 ürün)
Filtrele
Görüntüle
"Alışveriş Çantaları" için ürün bulunamadı

Yeni ürünlerimize göz atmak için tıklayınız.

Alışveriş Çantası Boyutları Nasıldır?

Doğayı korumak, geleceği korumaktır. Günümüz teknoloji olanakları, tek kullanımlık plastiklerin üretimi için sık sık kullanılmakta fakat doğada çözünemeyen binlerce çeşit plastik insanlığın geleceğini tehlikeye atmaktadır. Bu nedenle hem toplumsal hem de bireysel olarak bulunacak çözümler, oldukça büyük bir öneme sahiptir. Bu çözümlerden birisi olan alışveriş çantası kullanımı, tek kullanımlık poşetlerin doğaya salınımını azaltan daha sağlıklı bir alternatiftir. Dayanıklı malzemelerden üretilen, geniş hacimli bir market çantası yıllar boyu kullanabileceğiniz bir ürün olacaktır. İhtiyaçlarınızı karşılayabilmeleri açısından bez çanta veya poşet gibi ürünlerden çok daha derin hacimli olan alışveriş çantaları 36x42x11 cm veya 48x40x14 cm olarak üretilmektedir.

Alışveriş Çantası Çeşitleri Neler?

Market çantaları iki farklı çeşittedir. Dikey formlu modeller, daha küçük tasarımlı olmalarına karşın daha rahat taşınabilmektedir. 40- 42 cm derinliğe sahip olan dikey formlu alışveriş çantaları, marketlerden alacağınız; süt, gazlı içecek, su gibi ince uzun yapıya sahip ürünler için idealdir. Yatay kullanıma uygun üretilen alışveriş çantaları ise çok daha geniş bir hacme sahiptir. Tek kullanımlık poşetlerin 3 veya 4 adette alabildiği ürünleri alabilen bu geniş market çantaları, ağırlığı taşıyabilmeleri açısından doğada çözünebilir bir malzeme olan polipropilenden üretilmektedir.

Market Çantası Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Ev dışında kullanacağınız ürünler olan market çantaları, sağlıklı taşınabilir tasarımlara, kopmayan saplara ve doğada çözünebilir malzemelere sahip olmalıdır.


1.     Tasarım: Market alışverişlerinizde aldığınız ürünler; çok sayıda, ağır ve kırılmaya müsait olabilir. Bu nedenle doğru bir taşıma yöntemi, kritik bir öneme sahip hale gelmektedir. Çok geniş çantalar, taşıyabileceğinizden daha ağır yükleri içerisine alsa da uzun süre taşınmaları beden sağlığınız açısından kesinlikle çok zararlıdır. Eşit dağılmamış ağırlık, vücudunuzun bir bölümünde ağrılara ve sızılara yol açabilir. Bu sebeple seçeceğiniz alışveriş çantası, tasarım bakımından ağırlık taşımaya elverişli olmalıdır.


2.     Dayanıklılık: Birleştiğinde oldukça ağır hale gelen ürünleri taşıdığınız market çantanız, kopmaya ve yırtılmaya dayanıklı bir malzemeden üretilmiş olmalıdır. Bu tarz malzemeler arasında en popüleri ve en ucuzu plastik olsa da alışveriş çantanızda plastik malzeme kullanılmadığına özellikle dikkat etmeniz, doğanın ve sizin sağlığınız açısından oldukça önemlidir.

Market ve Alışveriş Çantası Fiyatları Ne Kadar?

Oldukça uygun fiyatlarla satılan alışveriş çantalarını, Madame Coco’nun sizlere sunduğu çeşitli kampanyalarla çok daha ucuza satın alabilirsiniz. Alışverişinizin ağırlığını bölmek ve daha sağlıklı taşıyabilmek için bir adetten çok daha fazla satın alabileceğiniz ucuzluktaki market çantalarına Madame Coco online mağazasından ulaşabilirsiniz.

{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "main_category" : "140" } ] } } }