{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductListing" } }
Ana Sayfa > (0 ürün)
Filtrele
Görüntüle
X
Kategoriler
"Abajur Şapkaları" için ürün bulunamadı

Yeni ürünlerimize göz atmak için tıklayınız.

Salon Abajur Şapkası Modelleri Hangileri?

Abajur Şapkası Modelleri

Aydınlatma ögelerinin, yaşam alanlarının ruhunu ortaya çıkardığını bilen Madam Coco, salonlarınıza uygun abajur şapkası modelleri çeşitleri ile koleksiyonlarını buluşturuyor. Abajur başlığı modellerinde ipliklerin incelikli dokumasıyla elde edilen keten ya da saten dokulara sahip ürünler sade ve klasik tarzları ile ev dekoruna katkıda bulunuyor. Bu tip salon abajur modelleri tasarlanırken ışığı geçirmeyi sağlayan yarı transparan abajur başlığı kullanılır. Bej, pudra, krem gibi tamamlayıcı renklerin yanı sıra siyah ya da kırmızı gibi iddialı renklerin de bulunduğu geniş bir renk skalasına sahiptir.

Abajur Şapkası Ne işe Yarar?

Pek çok model ve renk ile karşımıza çıkan abajur şapkası çeşitleri aydınlatmada hoş bir ambiyans oluşturmak için kullanılır. Dekoratif öge olmasının yanı sıra ampul çevresini sarmalayarak aydınlatmanın loş etkisini ortaya çıkarır. Abajur şapkası modelleri içerisinde öne çıkan en önemli detaylardan biridir.

Abajur Başlığı Nasıl Takılır?

Özenli bir işçilik sonucu olarak ortaya çıkarılan abajur başlığı modelleri pek çok abajur ayağı ile uyumludur. Bu yüzden de eskiyen abajur başlıklarını değiştirirken gövdelerini kullanmaya devam edebilirsiniz. Kişisel zevklerinize göre tercih edeceğiniz abajur şapkası ekstra bir güce ya da fazla efora gerek kalmadan kolayca duy üzerine yerleştirilebilmektedir.

Abajur Şapkası Fiyatları Nedir?

Abajur Şapkası Fiyatları

Estetik kaygı güdülerek oluşturulan göz alıcı tasarımlarının yanı sıra uygun fiyat aralığına sahip olan pek çok Madame Coco ürünü gibi abajur başlığı modelleri de bütçe dostudur. Birbirinden farklı değişkenlere bağlı olarak şekillenen abajur şapkası fiyatları, avantajlı ve indirimli halleriyle geniş bir bütçe aralığında herkese hitap etmeyi başarıyor.

{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "main_category" : "120" } ] } } }